A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НУШ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. №105 на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» з державного бюджету місцевому бюджету надана субвенція в розмірі 777 465 грн, яка спрямовується на закупівлю засобів навчання та обладнання, у тому числі комп’ютерного та сучасних меблів, для навчальних кабінетів початкової школи.

Головною умовою надання субвенції є співфінансування для закладів освіти об’єднаних територіальних громад не більш як 90% - за рахунок державної субвенції та не менш як 10% - за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Сесією Калинівської міської ради було виділено 341 515 грн., що склало 44 %. Кошти будуть спрямовані на придбання одномісних пар, ноутбуків, принтерів та телевізорів. Відділом освіти вже оголошені тендерні процедури на закупівлю засобів навчання, обладнання (крім комп’ютерного) та сучасних меблів для навчальних кабінетів початкової школи. На черзі – оголошення торгів на закупівлю комп’ютерного та цифрового обладнання (ноутбуків, телевізорів Smart TV, БФП).


  


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень