Відділ освіти Калинівської міської ради

Обдаровані діти

Список учнів закладів загальної середньої освіти, які є призерами та переможцями обласних та Всеукраїнських змагань за результатами 2019-2020 навчального року

Худинець Діана

учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

призер обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» (ІІІ місце)

Гуменчук Роман

учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (ІІ місце)

Нечипорук Вероніка

учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

призер обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «Здоров'я через освіту» (ІІІ місце)

Савельєв Максим

учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

призер ІІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце), призер обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020» (І місце), учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол)

Маренич Назарій

учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІІ місце), учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол 3х3 хлопці), (баскетбол)

Калінчук Олександр

учень 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець ІІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце)

Горденко Яна

учениця 11 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІІ місце), призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (ІІ місце)

Амірова Аміна

учениця 11 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (ІІІ місце)

Богатчук Тарас

учень 11 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (І місце)

Тищенко Катерина

учениця 10 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

призер ІІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (І місце)

Редько Олександр

учень 11 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (ІІІ місце)

Орлівська Валерія

учениця 10 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (ІІІ місце)

Гедз Вікторія

учениця 10 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІІ місце), призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (ІІІ місце)

Шпак Анастасія

учениця 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (ІІІ місце)

Ярмолюк Дарія

учениця 8 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

Призер ІІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце)

Сандригось Наталія

учениця 10 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

призер обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «Здоров'я через освіту» (ІІ місце)

Катеринич Назар

учень 8 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

переможець І обласного Відкритого регіонального фестивалю творчості педагогів та учнівської молоді «Палітра авторського слова»

Грибовченко Софія

учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення» (ІІІ місце)

Габрик Іванна

учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце)

Захарчук Дмитро

учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер ІІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце)

Рогов Андрій

учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» (ІІІ місце)

Шевчук Богдана

учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (ІІІ місце)

Мельник Анастасія

учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» (ІІІ місце)

Гетьман Анастасія

учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» (ІІІ місце)

Марущак Владислава

учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення» (ІІІ місце)

Панькевич Назар

учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дружелюбівка

призер обласного історико-краєзнавчого конкурсу «Моє Поділля» (ІІ місце), переможець Четвертого обласного Форуму українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!»

Мушенко Вікторія

учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дружелюбівка

призер обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу “Український сувенір” (ІІІ місце), призер обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «Здоров'я через освіту» (ІІІ місце)

Спортій Олександр

учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дружелюбівка

переможець Четвертого обласного Форуму українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!»

Синчук Катерина

учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

призер обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу “Український сувенір” (ІІІ місце)

Слабчук Софія

учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

призер обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020» (ІІ місце)

Фотіна Дарина

учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

Призер обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020» (І місце)

Зіньков Дмитро

учень 6 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

Призер обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020» (ІІ місце)

Шмигельська Діана

учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер обласного конкурсу дитячого малюнку «Моя родина вільна від насильства» (ІІ місце)

Марущак Владислава

учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу “Новорічна композиція” (ІІ місце)

Федотов Роман

учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дружелюбівка

призер обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу “Український сувенір” (ІІІ місце)

Горденко Юлія

учениця 5 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

Призер обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» (ІІІ місце)

Безе Анна

учениця 11 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

призер обласного етапу заочної Всеукраїнськї трудової акції «Юнатівський зеленбуд»

Колектив учнів шкільного лісництва

Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії

переможець в обласному етапі заочної Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» (І місце)

Учнівський колектив

ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка

призер обласного заочного еколого-природоохоронному конкурсі «Країна веселкова» (ІІІ місце)

Вабіщевич Лілія

учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (волейбол дівчата, І місце)

Лужецька Варвара

учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (волейбол дівчата, І місце)

Броновицька Анастасія

учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (волейбол дівчата, І місце)

Вдовиченко Світлана

учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (волейбол дівчата, І місце)

Воронюк Юлія

учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (волейбол дівчата, І місце)

Гончаренко Валерія

учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (волейбол дівчата, І місце)

Ковальчук Олександра

учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (волейбол дівчата, І місце)

Возняк Каріна

учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

переможець обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (волейбол дівчата, І місце)

Тишкунь Артем

учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол 3х3 хлопці)

Руденко Олександр

учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол 3х3 хлопці), (баскетбол)

Довгалюк Олександр

учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол 3х3 хлопці), (баскетбол)

Вдовиченко Назар

учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол)

Семенюк Ілля

учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол)

Мусієнко Владислав

учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол)

Бугера Владислав

у учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол)

Мельник Микола

у учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівка

учасник обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (баскетбол)