A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Калинівський міський голова вручив премії випускникам, які закінчили школу із золотими та срібними медалями

Дата: 07.07.2021 09:07
Кількість переглядів: 61

Шостого липня сорок шість випускників шкіл Калинівської громади, які закінчили цьогоріч школу із золотими та срібними медалями, отримали премію від Калинівського міського голови Василя Поліщука за успішне навчання.

Нагородження випускників-медалістів відбулося у Центрі культури та дозвілля. Із закінченням навчального закладу та відмінними успіхами у навчанні випускників привітали Калинівський міський голова Василь Поліщук та начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

- Ми зібралися сьогодні, щоб подякувати вам, вашим вчителям, директорам шкіл за те, що ви з такими успіхами закінчили навчальні заклади. В мене також донька закінчила школу з золотою медаллю й з червоним дипломом медичний університет. Тому я знаю, які це переживання, розумію вас. І хочу побажати, щоб ви були здорові, щасливі, щоб поступили у ті заклади, які ви обрали. Ви – молоді, креативні, амбітні. За вами майбутнє. Ви вступите у вузи, роз’їдетесь по різних містах, але не забувайте батьків, рідну домівку, Калинівщину, - звернувся до випускників міський голова.

Нагадаємо, 26 травня депутати Калинівської міської ради  ухвалили рішення про преміювання випускників шкіл Калинівської громади, які закінчать навчальний заклад з золотими і срібними медалями.

Кожен золотий медаліст, згідно з цим рішенням, отримав премію 1000 гривень, а кожен випускник, котрий закінчив  школу зі срібною медаллю – 700 гривень.

У нинішньому році школи Калинівської громади з медалями закінчили 46 учнів – 38 з золотими медалями і 8 зі срібними.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень