A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

З  9 травня 2011 року набрав чинності Закон України ЗАКОН УКРАЇНИ «Про доступ до публічної інформації»), що визначає порядок забезпечення права на отримання інформації від органів влади, місцевого самоврядування та інших розпорядників публічної інформації.


Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) відділом освіти Калинівської міської ради забезпечено розгляд запитів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, що надходять з допомогою різних засобів зв’язку.

 

З моменту набрання чинності Закону України „Про доступ до публічної інформації” можна визначити основні  аспекти реалізації цього Закону, які заслуговують уваги запитувачів:

 

1. Запитувачі інформації ототожнюють такі поняття як запит на отримання публічної інформації та звернення, при цьому дані категорії звернень є різними за наступними ознаками:

  • правовими підставами;
  • визначенням понять;
  • формами;
  • строком розгляду;
  • змістом;
  • вимогами оформлення;
  • оплатністю тощо.

Отже, звернення громадян мають іншу юридичну природу та містять пропозиції, зауваження, скарги, клопотання щодо діяльності міської ради. Запит на інформацію містить лише прохання надати наявну в відділі освіти публічну інформацію.

 

2. Згідно із частиною другою статті 2 Закону України „Про доступ до публічної інформації” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України „Про звернення громадян”.

Закон “Про доступ до публічної інформації» також не поширюється на запити, що надсилаються одним органом влади іншому (ст.2 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

 

3. Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо) мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян”.

 

4. Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статтей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації”.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо вдосконалення діяльності закладу освіти - ЗОШ №1 м.Калинівка за результатами проведення управлінням Державної служби якості освіти у Вінницькій області інституційного аудиту

ВИСНОВОК про якість освітньої діяльності закладу освіти - ЗОШ №1 м.Калинівка, внутрішню систему забезпечення якості освіти за результатами проведення управлінням Державної служби якості освіти у Вінницькій області інституційного аудиту

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію за 2021 рік у відділі освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію за 2020 рік у відділі освіти Калинівської міської ради

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію за 2019 рік у відділі освіти Калинівської міської ради

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію за 2018 рік у відділі освіти Калинівської міської ради

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію за 2017 рік у відділі освіти Калинівської міської ради

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію за 2022 рік у відділі освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію за 2023 рік у відділі освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень