A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Організаційна структура відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради

Керівництво і управління відділу освіти, молоді та спорту

Начальник відділу освіти молоді та спорту Калинівстької міської ради

Фурман Галина Василівна

тел. 2-24-01

Заступник начальника

Мацера Леонід Михайлович

тел. 2-24-01

Головний спеціаліст

Лонська Ірина Вільгельмівна

тел. 2-15-20

 

Відповідає за:

  • планування роботи відділу освіти;
  • впровадження освітніх програм;
  • профільне навчання;
  • проєктування мережі закладів освіти, набір учнів до 1-х та 10-х класів;
  • складання та подання статистичних звітів;
  • зовнішнє незалежне оцінювання;
  • проведення державної підсумкової атестації;
  • забезпечення документами про освіту випускників;
  • інклюзивне навчання, педагогічний патронаж, екстернат;
  • ведення трудових книжок та особових справ працівників відділу, керівників закладів освіти;
  • ведення книг наказів відділу;
  • атестація педагогічних працівників;
  • Всеукраїнські учнівські олімпіади, предметні конкурси;
  • статути закладів дошкільної та загальної середньої освіти;
  • організовує роботу колегії відділу освіти;
  • роботу Інклюзивно-ресурсного центру;
  • стан справ у закладах загальної середньої освіти: ліцей № 1, ліцей № 2, ліцей № 3, гімназія м. Калинівка, ОЗЗСО-ліцей дошкільним підрозділом с. Дружелюбівка, ліцей с. Нова Гребля, ліцей с. Павлівка, гімназія з дошкільним підрозділом с. Дружне, гімназія с. Мирне.

Головний спеціаліст

Блажченко Оксана Василівна

тел. 2-15-20

Відповідає за:

  • організацію харчування дітей у закладах освіти;
  • оздоровленню учнів;
  • дотримання санітарно-гігієнічних вимог, дотримання санітарного законодавства в закладах дошкільної та загальної середньої освіти;
  • підготовку закладів освіти до нового навчального року;
  • закріплення за закладами дошкільної та загальної середньої освіти території обов’язкового обслуговування дітей дошкільного та шкільного віку;
  • облік дітей шкільного віку, охоплення навчанням дітей шкільного віку;
  • роботу з дітьми-сирами та дітьми, позбавленими батьківського піклування;
  • соціальну роботу в закладах освіти
  • роботу з батьківськими комітетами;
  • забезпечення ЗЗСО підручниками;
  • виховну роботу, роботу з національно-патріотичного виховання, роботу з протидії булінгу;
  • проведення мистецьких, творчих, природоохоронних конкурсів;
  • організовує наради керівників закладів освіти;
  • роботу Калинівської дитячої музичної школи, Будинку дитячої творчості;
  • стан справ у закладах загальної середньої освіти: ліцей с. Бережани, ліцей с. Глинськ, ОЗЗСО-ліцей дошкільним підрозділом с. Корделівка, ліцей с. Радівка, ліцей с. Уладівське, ліцей с. Черепашинці, ліцей с. Голендри, гімназія с. Люлинці, гімназія с. Нападівка.

Головний спеціаліст

Ференець Сергій Анатолійович

тел. 2-15-20

Відповідає за:

  • створення, оптимізація мережі закладів, у тому числі й опорних закладів;
  • роботу закладів дошкільної освіти;
  • охоплення навчанням дітей дошкільного віку;
  • електронну чергу на влаштування дітей до закладів дошкільної освіти;
  • інструктивно-методичні наради  з керівниками закладів дошкільної освіти;
  • роботу з молоддю;
  • спортивну роботу;
  • діяльності дитячих та молодіжних організацій, творчих об¢єднань, товариств;
  • облік військовозобов’язаних, бронювання педагогічних працівників;
  • професійну орієнтацію учнів;
  • статистичні звіти по працевлаштуванню випускників;
  • безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу;
  • роботу ДЮСШ «Авангард», ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту. Відповідає за стан справ у 18 закладах дошкільної освіти;
  • стан справ у закладах загальної середньої освіти: ліцей дошкільним підрозділом с. Сальник, ліцей дошкільним підрозділом с. Лісова Лисіївка, ліцей дошкільним підрозділом с. Писарівка, ліцей дошкільним підрозділом с. Лемешівка, ліцей дошкільним підрозділом с. Хомутинці, ліцей дошкільним підрозділом с. Мізяків, гімназія дошкільним підрозділом с. Заливанщина.

Головний бухгалтер

Тишкевич Людмила Арсенівна

тел. 2-15-62

Заступник головного бухгалтера

Восс Вікторія Миколаївна

тел. 2-15-62

Економіст

Дзюбенко Алла Іванівна

тел. 2-15-62

Економіст

Глуханюк Ігор Іванович

тел. 2-15-62

     

Централізована бухгалтерія

Бухгалтер

Кучинська Тетяна Олександрівна

2-15-44

Бухгалтер

Скакун Тетяна Леонідівна

Бухгалтер

Нагребецька Ганна Анатоліївна

Бухгалтер

Каргіна Наталія Федорівна

Бухгалтер

Траченко Надія Григорівна

2-15-44

Бухгалтер

Мороз Світлана Володимирівна

Бухгалтер

Кординал Оксана Володимирівна

Бухгалтер

Югас Ніна Дмитрівна

2-14-36

Бухгалтер

Горденко Ірина Миколаївна

Бухгалтер

Печенюк Світлана Іванівна

Бухгалтер

Ільїна Ірина Володимирівна

Бухгалтер

Козуб Ніна Яківна

Бухгалтер

Свіргун Тетяна Петрівна

Бухгалтер

Корольова Наталія Анатоліївна

2-14-36

 

Господарське обслуговування

Інженер

Комарніцький Іван Володимирович

2-44-44

Інженер

Присяжнюк Григорій Михайлович

Інженер з комп’ютерних систем

Козак Федір Анатолійович

Інженер з охорони праці

Кординал Сергій Анатолійович

Завідувач господарством

Война Тетяна Олександрівна

Юрист

Гаврилюк Олена Миколаївна

2-14-90

Фахівець з публічних закупівель

Казмірук Оксана Миколаївна

Секретар приймальні

Авраменко Олена Володимирівна

2-24-01

Водій

Вдовиченко Віктор Миколайович

 

Водій

Коломієць Василь Федорович

 

Техпрацівник

Авраменко Катерина Дмитрівна

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень