A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Привітання та нагородження юних спортсменів та їх тренерів із Днем фізичної культури та спорту

Дата: 13.09.2021 11:15
Кількість переглядів: 29

Напередодні Дня фізичної культури та спорту Калинівський міський голова Василь Поліщук та начальниця відділу освіти молоді та спорту Галина Фурман привітали зі святом юних вихованців дитячих спортивних шкіл «Авангард» та відділу освіти і їх тренерів.

На території Калинівської територіальної громади діють дві спортивні школи - «Авангард» та відділу освіти, в яких займаються спортом 639 юних спортсменів. Калинівські  спортсмени неодноразово виборювали призові місця на районних, обласних та республіканських змаганнях.

Так у дитячій спортивній школі відділу освіти функціонує чотири відділення – футбол, волейбол, легка атлетика та художня гімнастика. Серед вихованців спортивної школи – 12 кандидатів в майстри спорту та 100 спортсменів розрядників. У 2020 -2021 навчальному році шість учнів виконали нормативи кандидата в майстри спорту, двоє учнів виконали норматив першого розряду з художньої гімнастики.

Мають свої здобутки й вихованці ДЮШС «Авангард». Вихованці відділень баскетболу, волейболу, футболу та хокею на траві неодноразово ставали призерами області та України. Учні спортивної школи входять до складу команд майстрів та юнацьких збірних України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень