A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У ліцеї в Бережанах завершили капітальний ремонт двох роздягалень біля спортивного залу

Дата: 17.12.2021 20:53
Кількість переглядів: 129

Душові кабіни, внутрішні вбиральні, просторі роздягальні – про такі зручності, які з’явилися у ліцеї в Бережанах ще рік тому навіть не  мріяли. Впродовж тридцяти шести років приміщення біля спортивного залу пустувало.

-Я хочу побажати, щоб такі приміщення були у кожному навчальному закладі, - радіє директор ліцею с.Бережани Вадим Кіт. – Ми повністю замінили стару каналізацію, побудували 78 метрів нової, зробили капітальний ремонт приміщень, облаштували їх сучасною сантехнікою, встановили потужні бойлери, які грітимуть воду. Загалом відремонтували два приміщення по чотири кімнати – це дівчача і хлопчача роздягальні. Тепер учні зможуть займатися спортом у гарних умовах. Вдячний міській раді, яка відгукнулася на наше прохання про допомогу, відділу освіти, старостинському округу, всім людям, які підтримували нас морально, матеріально, фізично. Кошти на будівельні матеріали виділила міська рада, частково допомагала матеріалами родина депутата міської ради Сергія Тишка, а усі роботи виконали місцеві умільці.

Заливав підлогу та клав плитку Олег Шамотюк, жителька села Зоя Фезекош шпаклювала та фарбувала стелю та стіни, місцеве сільгосппідприємство ТОВ «Поділля Агропродукт» делегувало на допомогу електрика Андрія Лобунця, який замінив усю електричну проводку, а монтажем сантехніки займалися працівники ФОП Олександра Ціхановського. За кілька місяців занедбане приміщення перетворилося у сучасні кімнати для переодягання, де є душові кабіни  та внутрішні вбиральні.

Тепер учні ліцею із задоволенням відвідуватимуть не лише уроки фізкультури, а й гуртки з баскетболу, легкої атлетики, національно-патріотичного виховання, які діють у ліцеї, адже для їх занять спортом створили усі умови.

А так було...


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень