A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Розпочато зарахування до 1 класу в закладах загальної середньої освіти Калинівської міської територіальної громади

Дата: 27.04.2022 08:34
Кількість переглядів: 211

В закладах загальної середньої освіти Калинівської міської територіальної громади розпочато зарахування учнів до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік.

16 квітня 2022 року Міністерство освіти і науки України оприлюднило рекомендації щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного часу. 

Цьогоріч зарахування здійснюватиметься відповідно до Порядку зарахування,  відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367. 

До заяви одного з батьків (чи повнолітнього) додаються:

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей  із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У зв’язку з воєнним станом, під час прийому документів враховується, що діти (або один із батьків), які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, а також не мають одного чи обох документів, також зараховуються до ЗЗСО. 

У разі відсутності свідоцтва про народження, керівник закладу невідкладно інформує орган опіки та піклування для сприяння в оформленні документа. 

Якщо кількість потенційних першокласників перевищує спроможність закладу, відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради може запропонувати перелік ЗЗСО, доступних і наближених до місця проживання родини, а також сприяти зарахуванню дітей до обраних закладів освіти. 

25 ЗЗСО Калинівської міської територіальної громади радо відкриють свої двері для всіх майбутніх першокласників.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень