A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вітання із закінченням школи!

Дата: 14.06.2024 14:26
Кількість переглядів: 89

Дорогі випускники 2024р

 Калинівської міської територіальної громади!

    Щиро вітаю вас із закінченням школи!

Випускний бал урочиста подія у житті кожної людини, перший крок у доросле та самостійне життя з новими можливостям,перспективами.
     Сьогодні у вас свято, якого немає у жодному календарі воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для  випускників наших шкіл стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання,розійдеться  у різні напрямки.
      Дорогі випускники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, памятаючи, що ви є випускниками 2024 року, адже школи з честю виконали свою високу місію долучили вас до джерел культури і духовності, збагатили скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказали на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепили пагони історичної памяті та гордості за велич нашої країни.
     Згадайте сьогодні словом вдячності своїх наставників перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть учителям винагородою за благородний труд і терпіння.
    Шановні випускники! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.
       Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху.
       Не бійтеся труднощів і сміливо приймайте рішення, застосовуючи розум і власні почуття. Нехай життя буде для вас захоплюючою подорожжю, яка буде давати вам цінні уроки, які йдуть на користь.
        Щасливої долі та втілення мрій!

 З повагою начальник відділу освіти,молоді та спорту  Галина Фурман

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень